kõik kategooriad

Avaleht>Tooted

Tooted

Kangbiotech pühendas magusa ja maitsetugevdaja või -muundaja väljatöötamisele, mis on saadud mõrkjast apelsinist (ladina keeles: Citrus Aurantium L.). Pakume eritellimusel valmistatud maitselahendust, mis vastab erinevatele valmistoodetele, olgu need siis magusad, soolased või vürtsikad, eriti ebameeldiva maitse ja lõhna pärssimiseks.

Meie asjatundlik meeskond pakub teile kohandatud teenust, hoolitseb teie vajaduste eest ja mõistab neid ning annab teile nõu. Meie eesmärk on teie edu, suurendades teie toodete väärtust.

 • hesperidiinmetüülkalkoon
  hesperidiinmetüülkalkoon

  Looduslik fenoolühend, millel on lai valik bioloogilisi mõjusid. Diosmiini tootmise oluline tooraine.

 • Neohesperidiini dihüdrochaloon
  Neohesperidiini dihüdrochaloon

  Vähese kalorsusega magusaine, mis on saadud mõrkjast apelsinist ja mille magusus on 1,500 kuni 1,800 korda suurem kui sahharoosil, on NHDC-d peetud FMP-de (modifitseerivate omadustega lõhna- ja maitseainete) kõige esinduslikumaks aineks.

 • naringin
  naringin

  Flavonoidglükosiid, mida leidub rohkelt greibi ja pomelo nahas; mida iseloomustab antioksüdantne toime, põletikuvastane toime, antibakteriaalsed ja viirusevastased omadused.

 • PMF-id (polümetoksüflavoonid)
  PMF-id (polümetoksüflavoonid)

  Rühm flavonoide, mida looduslikult leidub tsitruseliste koorides, põhikomponentidena tangeretiin (Tan) ja nobiletiin (Nob). PMF-ide rakendamine toidulisanditele on kasvav, kuna neil on palju tervist edendavaid eeliseid.

 • Kombineeritud magusaine
  Kombineeritud magusaine

  Erineva magususe ja maitseprofiiliga magusained on saadaval professionaalselt kujundatud vastavalt meie klientide nõudmistele.

Kuumad kategooriad