kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Kang Biotech korraldas apelsinikorjamise

Aeg: 2024-01-10 Tabamused: 19

23. detsembril 2023 korraldas Kang Biotech apelsinikorjamise. Kõik võivad selle tegevusega liituda ja valida 10 kg. 

See apelsinikorjamise tegevus on toonud meie ettevõttele palju positiivset mõju. See mitte ainult ei suurenda töötajate teadlikkust koostööst ja ühtekuuluvusest, vaid tugevdab ka meeskonnasisest suhtlus- ja koostöövõimet. Samas annab tegevus võimaluse ka töötajatel lõõgastuda ja meeskonna melu nautida. Usume, et sellel tegevusel on positiivne roll ettevõtte arengu ja töötajate kasvu edendamisel.  

图片 11

Lianyuan Kang Biotech Co., Ltd. asutati 2011. aastal ja asub Hunani provintsis Loudi kõrgtehnoloogilises tsoonis ja mille pindala on 50 aakrit tootmismaju. Nüüd on tal kümneid tuhandeid aakri mõruapelsini istutusbaasi, ta on pühendunud tsitrusviljade, tsitrusviljade funktsionaalsete komponentide põhjalikule töötlemisele kõrgtehnoloogiliste ettevõtete igakülgsele arendamisele ja kasutamisele, ettevõttel on 29 leiutise patenti, see on istutuskomplekt, teadus- ja arendustegevus, tootmine ja müük ühes kõrgtehnoloogiaettevõttes.

Alates asutamisest on ettevõte keskendunud tsitruseliste funktsionaalsete koostisosade väljatöötamisele ning välja töötanud viis tootesarja: magusa maitse seeria (neohesperidiindihüdrokalkoon, NHDC, naringeniindihüdrohalkoon, ühendmagusaine), greibiekstrakt ja derivaatide seeria (apigeniin, naringiin, naringeniin, floretiin, greibi flavoon), tsitrusviljade ekstrakt ja selle derivaatide seeria (neohesperidiin, hesperidiin, hesperetiin, polümetoksüflavoon PMFS, sünefriin, selaginella ekstrakt (amentoflavoon), tsitrusviljade pektiin (tsitrusviljade pektiin, tsitrusviljade kiud) ja tsitrusviljade eeterlike õlide seeria õli, Petitgraini õli, neroli hüdrosool). Ta on taotlenud 29 leiutise patenti ja on pühendunud toiduainetööstusele toitumis- ja magusalahenduste pakkumisele.

Kang Biotech keskendub innovatsioonile, loob pidevalt klientidele väärtust ja on valmis arenema koos klientidega. Ootame teiega kohtumist messil NEII Shenzhen 2023 ja koostööd parema tuleviku loomiseks. 


Kuumad kategooriad