kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Kang Biotech osaleb WiPi ja WHPE 2021. aastal Xi'anis

Aeg: 2021-07-26 Tabamused: 265

LOGO-1


2021. aasta "Lääne looduslike taimeekstraktide, farmaatsiatoorainete, uuenduslike toorainete, toitumis- ja tervisetoodete näitus" saab olema elujõuline tippsündmus, kus osalevad kodumaised ja rahvusvahelised täpsed ostjad ja valdkonnaeksperdid. Näitus toimub Hiinas Xi'anis 28.-30.

Külastajad ja eksponendid jagasid ligi 50,000 XNUMX professionaalse ostja ressursse, et aidata eksponentidel ärikanaleid laiendada. Näituseala tõi kokku kvaliteetsed tööstustootjad looduslike taimeekstraktide, looduslike toiduainete, biomeditsiini, toitumis- ja tervisetoodete, tootearenduse ja tootmistehnoloogia kategooriatest. Lääne-Hiinas on palju kvaliteetseid tootjaid.

Ainult Lääne-Shaanxi provintsis on üle 800 taimeekstrakti ettevõtte. Farmaatsiatööstus on väga tugev. Farmaatsiatööstuse arendamise edendamise konverentsi aruande kohaselt on ainult Shaanxi provintsis 80 ravimisorti, mille aastane müük ületab 100 miljonit jüaani. Biomeditsiini aastane toodangu väärtus on 75 miljardit jüaani ning moodustatud on terviklik tootmis- ja turundusplokiahela süsteem. Tugev tööstuslik vundament on meelitanud siia kogunema ostjaid Hiinast ja kogu maailmast.

"Lääne-Hiina taimeekstrakti tervisetoodete näitus" teeb koostööd, et luua tööstusele autoriteetne rahvusvaheline vahetuspidu! Korralduskomitee tugineb rahvusvahelistele näitusi korraldavatele institutsioonidele, et neil oleks tugev rahvusvaheline võrgustik, et edendada Hiina turu sügavat arengut koos rahvusvaheliste ja kodumaiste suurepäraste eksponentidega.

"Lääne-Hiina taimeekstrakti tervisetoodete näitus" mängib epideemiajärgsel ajastul olulist rolli. Platvorm näitab tööstusele edukaid lahendusi ja tuleviku arengusuundi. Seekord keskendume ka muutustele tootmis-, logistika-, müügi- ja kommunikatsioonimeetodites tööstuses, et aidata taastada turu hoogu ja asutada uusi ärisid.


Kuumad kategooriad