kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Kang Biotech pidas iga-aastase peo

Aeg: 2024-01-29 Tabamused: 45

26. jaanuaril 2024 pidas Kang Biotech iga-aastase peo. Selle tegevusega võivad liituda kõik. Iga-aastane peoprotsess on järgmine:

1. Avakõne: Aastakoosoleku avakõne peab võõrustaja. Tere tulemast ja tänan kohalviibijaid.

2.Ettevõtte ülevaade: vaadata üle möödunud aasta töö, sh erinevate osakondade saavutused, verstapostisündmused, aga ka töötajate tunnustamine ja premeerimine. See segment on loodud töötajate motiveerimiseks ja meeskonnavaimu tugevdamiseks.

3. Interaktiivne link: korraldage interaktiivseid tegevusi, loosi õnne, väikseid mänge.

4. Tunnustamine ja autasustamine: tunnustada ja premeerida eelmisel aastal hästi esinenud töötajaid.

5. Kokkuvõttev kõne: Peadirektor pidas kokkuvõtva kõne, vaatas üle kogu aastakoosoleku ning rõhutas veelkord ettevõtte põhiväärtusi ja edasist arengusuunda.

Selle aastakonverentsi põhisisu ja tipphetked on innustada töötajaid edasi pingutama, aga ka mõtisklema olemasolevate probleemide ja arenguruumi üle, et anda suund ja motivatsioon ettevõtte arenguks.  

Lianyuan Kang Biotech Co., Ltd. asutati 2011. aastal ja asub Hunani provintsis Loudi kõrgtehnoloogilises tsoonis ja mille pindala on 50 aakrit tootmismaju. Nüüd on tal kümneid tuhandeid aakri mõruapelsini istutusbaasi, ta on pühendunud tsitrusviljade, tsitrusviljade funktsionaalsete komponentide põhjalikule töötlemisele kõrgtehnoloogiliste ettevõtete igakülgsele arendamisele ja kasutamisele, ettevõttel on 29 leiutise patenti, see on istutuskomplekt, teadus- ja arendustegevus, tootmine ja müük ühes kõrgtehnoloogiaettevõttes.

Alates asutamisest on ettevõte keskendunud tsitruseliste funktsionaalsete koostisosade väljatöötamisele ning välja töötanud viis tootesarja: magusa maitse seeria (neohesperidiindihüdrokalkoon, NHDC, naringeniindihüdrohalkoon, ühendmagusaine), greibiekstrakt ja derivaatide seeria (apigeniin, naringiin, naringeniin, floretiin, greibi flavoon), tsitrusviljade ekstrakt ja selle derivaatide seeria (neohesperidiin, hesperidiin, hesperetiin, polümetoksüflavoon PMFS, sünefriin, selaginella ekstrakti õliseeria (neroliõli, petitgrainõli, neroli hüdrosool). See on taotlenud 29 leiutist ja patenti on pühendunud toiduainetööstusele toitumis- ja magusalahenduste pakkumisele.

Kang Biotech keskendub innovatsioonile, loob pidevalt klientidele väärtust ja on valmis arenema koos klientidega.

pilt-1

pilt-2

pilt-3

pilt-4

Kuumad kategooriad