kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Kang Biotech --- Kantoni mess, ülemaailmne aktsia

Aeg: 2023-12-04 Tabamused: 49

30. oktoobrist 4. novembrini 2023 kohtub Kang Biotech teiega Canton Fair 2023 messil.

30. oktoobrist 4,2023. novembrini 134 toimub Pazhou rahvusvahelises konverentsi- ja näitustekeskuses 12.2. Kantoni mess. Kang Biotech esines suurepäraselt B-tsoonis 25 (toidunäituse ala) 12.2CXNUMX boksis. Paljud kodu- ja välismaised kliendid on jätnud oma kontaktandmed ja korraldanud ühenduse loomiseks müügi, mis on palju võitnud.

Kang Biotech on kõrgtehnoloogiline bioloogiline ettevõte, mis on pühendunud tsitrusviljade sügavale töötlemisele ja igakülgsele kasutamisele ning millel on nüüd kümneid tuhandeid aakri mõruapelsini istutusbaasi ja 30,000 XNUMX ruutmeetrit tootmisbaasi. Suurim magusa maitsega neohesperidiindihüdrokalkooni (hesperidiini) tootja Hiinas.

Ettevõte on asutamisest saadik keskendunud tsitruseliste funktsionaalsete koostisosade väljatöötamisele ja välja töötanud kolm tootesarja: tsitruseliste eeterlike õlide sari (mõru apelsiniõie, lehe eeterlik õli); tsitrusviljade flavonoidide seeria (hesperidiin, naringiin, apigeniin jne); Tsitrusviljade pektiini seeria. Oleme taotlenud 29 leiutise patenti, mis on pühendunud toitainete ja magusate lahenduste pakkumisele toiduainetööstuses.

Ettevõte on võitnud kõrgtehnoloogilise ettevõtte, provintsi vaesuse leevendamise juhtiva ettevõtte, provintsi põllumajanduse industrialiseerimise juhtiva ettevõtte, provintsi teaduse populariseerimise baasi, provintsi väikeettevõtte, provintsi ettevõtete tehnoloogiakeskuse ja nii edasi aunimetused.

Kang Biotech keskendub innovatsioonile, loob pidevalt klientidele väärtust ja on valmis arenema koos klientidega.

pilt-1

pilt-2

pilt-3

pilt-4

Kuumad kategooriad