kõik kategooriad

Avaleht>Uudised

Kohtume 27. FIC näitusel Shanghais

Aeg: 2024-03-04 Tabamused: 27

Lianyuan Kang Biotech, juhtiv biotehnoloogiaettevõte, mis on spetsialiseerunud uuenduslikele toidu koostisosadele, teatab rõõmuga oma osalemisest eelseisval 27. toidu koostisosade Hiina (FIC) näitusel. Üritus toimub 20.-22. märtsil 2024 Shanghai riiklikus messi- ja konverentsikeskuses.

FIC näitusel osalejad on oodatud külastama Kang Biotechi boksis 61Y71, kus ettevõte tutvustab oma uusimaid tooteid ja arendusi toidutehnoloogia valdkonnas. See on suurepärane võimalus suhelda oma klientide, partnerite ja valdkonna professionaalidega. Kutsume kõiki külalisi külastama meie boksi ja uurima koos meiega toidu koostisosade tulevikku.

FIC-näitus on tuntud selle poolest, et toob kokku tööstuse juhid, eksperdid ja uuendajad üle maailma, et jagada teadmisi ja uurida toidu- ja joogitööstuse uusimaid suundumusi. Kang Biotech ootab ürituse ajal osalejatega ühenduse loomist ja uute partnerluste edendamist.

Kang Biotechi ja meie 27. FIC-näitusel osalemise kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti aadressil www.kangbiotech.com Või võtke meiega ühendust aadressil [meiliga kaitstud] / [meiliga kaitstud] / [meiliga kaitstud].

Ootame teid FIC-näitusele boksis 61Y71 20.-22. märtsil 2024!
E-mail: [meiliga kaitstud];
[meiliga kaitstud];
[meiliga kaitstud].
Koduleht: www.kangbiotech.com

pilt-1

Kuumad kategooriad